3Br Apartment With Excellent Transport Links

  • 74 m²
  • 3 sypialni
  • 2 łazienki

2-pokojowy 3Br Apartment With Excellent Transport Links Londyn jest położony 3 km od takich obiektów jak Most Tower Bridge, mniej niż 10 min pieszo od stacji metro Old Street. Goście mogą korzystać z Wi-Fi zarówno w celach biznesowych, jak i rekreacyjnych.

Ten apartament dysponuje balkonem, miejscem do siedzenia i w pełni wyposażoną kuchnią oraz takimi udogodnieniami jak zmywarka. W obiekcie jest 2 łazienki. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki.

Wyposażony w udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, takie jak pełnowymiarowa kuchnia, 3Br Apartment With Excellent Transport Links zapewnia gościom jadalnię, gdzie również można delektować się posiłkami.

Apartament o powierzchni 74 m² jest położony w dzielnicy Shoreditch w Londynie, w zasięgu ręki od stacji kolejowej Stacja Hoxton. Koło obserwacyjne London Eye znajduje się w odległości 4 km, a lotnisko Londyn City jest oddalone o 5 km. Popularne atrakcje w pobliżu 3Br Apartment With Excellent Transport Links to Museum of the Home w tylko 450 metrach.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near 3Br Apartment With Excellent Transport Links Londyn
Spacious Shoreditch Studio Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Spacious Shoreditch Studio Apartment

5.0
Przyjemnie 0 opinii
462 m od nieruchomości
USD 91 USD 82
za noc
Canal Side
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Canal Side

5.0
Przyjemnie 0 opinii
579 m od nieruchomości
USD 169 USD 152
za noc
Modern 1 Bed In Shoreditch With Outdoor Space
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Modern 1 Bed In Shoreditch With Outdoor Space

5.0
Przyjemnie 0 opinii
644 m od nieruchomości
USD 160 USD 144
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Londyn City
    13 km

    Stacje kolejowe

    Old Street Station
    900 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona
    • Fryzjer/salon piękności
    • Sklepy/ usługi komercyjne

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Pokoje dla alergików
    • Czujniki dymu
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy 3Br Apartment With Excellent Transport Links akceptuje zwierzęta?
      Niestety 3Br Apartment With Excellent Transport Links nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy 3Br Apartment With Excellent Transport Links posiada kuchnię?
      W 3Br Apartment With Excellent Transport Links goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i szklane naczynia.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Londyn City
    13 km

    Stacje kolejowe

    Old Street Station
    900 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    3Br Apartment With Excellent Transport Links Londyn

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij